Warszawa

Śródmieście, ul. Fabryczna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Rok budowy
1985
Piętro
1
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
4

Opis nieruchomości

Mieszkanie o powierzchni 78 mkw usytuowane na I piętrze w 4 piętrowej kamienicy z własnym podwórzem i miejscem parkingowym na samochód.
Mieszkanie bardzo rozkładowe, kwadratowy hall, z którego jest wejście do 4 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki i WC.
W przedpokoju głębokie szafy wnękowe. Okna z ekspozycją na południe i zachód. Mieszkanie narożne z dwoma pięknymi tarasami.
Dodatkowo na parterze do mieszkania przynależy komórka lokatorska 8 mkw.
Do wynajęcia za kwotę 5900 tys zł miesięcznie w tej kwocie znajduje się czynsz do administracji.
Cena do negocjacji.

RESIDENTS Opiekun oferty Mateusz Biskupski 530223740

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RESIDENTS z siedzibą w Warszawa (00-102) przy Marszałkowska 111. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).