Warszawa

Śródmieście, ul. Ludna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Rok budowy
1938
Piętro
1
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2

Opis nieruchomości

Powiśle 2 pokojowe klimatyczne mieszkanie usytuowane na I piętrze w IV piętrowej przedwojennej kamienicy, kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. W cenę wliczony jest czynsz.
OPIS: pokoje rozkładowe do każdego wejście z przedpokoju, kuchnia widna z dużym stołem i krzesełkami, w salonie komoda, szafa, regał na książki, biurko, rozkładana kanapa. W sypialni rozkładany narożnik, szafa.
Opiekun oferty Mateusz Biskupski 530223740.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RESIDENTS z siedzibą w Warszawa (00-102) przy Marszałkowska 111. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).