Warszawa, Targówek, ul. Samarytanka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 200 PLN
Powierzchnia
56 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2008
Piętro
3
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2

Udostępnij

Mieszkanie 56 m2, dwupokojowe (nieprzechodnie). Budynek znajduje się na strzeżonym osiedlu zamkniętym. Mieszkanie jest na 3 piętrze z windą w 4 piętrowym budynku. Z jednego pokoju wyjście na zabudowany szkłem balkon, kuchnia widna - zamknięta, duże i drewniane okna z zamonowanymi roletami wychodzące na północ i wschód. W łazience wanna. W przedpokoju duża zabudowana szafa wnękowa.
Osiedle jest monitorowane.
Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Garaż pod budynkiem.
Osiedle znajduje się w cichej, zielonej dzielnicy. Dogodny dojazd komunikacją miejską do Centrum. W pobliżu pętla autobusowa.

Mieszkanie gotowe do zamieszkania!

Zapraszamy do oglądania.
Opiekun oferty
Monika Szarawarska
530113220

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RESIDENTS z siedzibą w Warszawa (00-102) przy Marszałkowska 111. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).