Warszawa

Żoliborz, ul. Alojzego Felińskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Rok budowy
2014
Piętro
0
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
4

Opis nieruchomości

Wyjątkowo klimatyczny apartament położony na parterze nowej Willi Pasta zlokalizowanej parku w centralnej części Starego Żoliborza ok 200m od Pl Wilsona, Architektura budynku nawiązuje do najlepszych wzorców modernizmu międzywojennego a zastosowane rozwiązania funkcjonalne techniczne i materiały wykończeniowe (kamień drewno) nie mają równych na rynku warszawskim.
Mieszkanie z oknami wychodzącymi na 4 strony świata z wspaniałym widokiem na park ma bezpośrednie wyjście z salonu i jednego z pokoi do ogrodu przypisanego do tej części budynku.
Bezpieczeństwa strzeże system kamer alarmów z monitoringiem i systemów antywłamaniowych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz Budynku
W Budynku znajduje się basen z kaskadą i przeciwprądem, przeszklona sauna, w pełni wyposażona siłownia, stacja uzdatniania wody i przestronny garaż .

Kontakt

Renata  Szarawarska

Renata Szarawarska

Telefon:
601950300
Email:
rezydencja@poczta.onet.eu
Numer licencji:
2432

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RESIDENTS z siedzibą przy Marszałkowska 111, 00-102 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres rezydencja@poczta.onet.eu… czytaj więcej