Warszawa

Bielany, ul. Szegedyńska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
0
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe, Inne, Medyczne, Inne

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości RESIDENTS ma przyjemność przedstawić Państwu 87 m2 lokal usługowy z własną witryną znajdujący się tuż przy ul. Marymonckiej. Lokal doskonale wyeksponowany, posiada duże panoramiczne witryny i wejście bezpośrednio od ulicy.
Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, w niedalekiej odległości od stacji metra Wawrzyszew, a także w niedalekiej odległości od linii tramwajowych i autobusowych. Oznacza to świetne skomunikowanie obiektu, także z Centrum Warszawy. Dzięki infrastrukturze dojazd autem do Śródmieścia zajmuje 15 minut autem do Centrum. Dogodna lokalizacja lokalu ułatwi nie tylko pozyskanie najlepszych pracowników z branży lecz będzie atutem także dla potencjalnych klientów. Pozwoli również na zwiększenie efektywności dnia pracowników, poprzez skrócenie czasu i kosztów dojazdów do pracy.
W okolicy znajduje się pełna infrastruktura gastronomiczno-kulturalna oraz tereny zielone, w tym między innymi Las Bielański. To wszystko razem podniesie w oczach Twoich pracowników atrakcyjność biura i sprawi, że będzie ono stanowić inspirujące miejsce do pracy.

Poprzedni najemca korzystał także z części sąsiadującej i razem miał do dyspozycji 141 m2. Taka możliwość będzie również dla Państwa. Posiadał także koncesję na sprzedaż alkoholu.
Lokal jest parterowy, z witryną, w ciągu punktów usługowych.

Serdecznie zapraszamy do oglądania
Opiekun oferty Monika Szarawarska RESIDENTS
+48 530113220

Kontakt

Monika Szarawarska

Monika Szarawarska

Mobile:
530113220
Telefon:
601950300
Email:
monika@rezydencja.com.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RESIDENTS z siedzibą przy Marszałkowska 111, 00-102 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres rezydencja@poczta.onet.eu… czytaj więcej