Warszawa

Ursynów, ul. Małej Łąki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
0
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Inne, Medyczne, Inne

Opis nieruchomości

Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 79 m2,zlokalizowany na Ursynowie.Pomieszczenie mieści się poniżej parteru,ale z dużą witryną i obszernym zejściem do lokalu.Obecnie prowadzony jest tam zakład fryzjerski,ale można całość zaadaptować na inną działalność np.gabinet lekarski lub market osiedlowy.Lokal stanowi odrębną nieruchomość i ma założoną KW,grunt oddany jest w użytkowanie wieczyste(opłacone do 2101r.).Opis:przestronny holl,pomieszczenie z recepcją,salon fryzjerski,kuchnia łazienka,solarium,pomieszczenie do kosmetyki ciała.Lokal może być sprzedany z całym wyposażeniem salonu fryzjersko-kosmetycznego lub jako puste pomieszczenie.
OPIS: dwa duże pomieszczenia + 1 mniejsze+ łazienka+ WC. Podłoga - gres szkliwiony. Szafy wnękowe. Alarm z monitoringiem, instalacja klimatyzacyjna, zasilanie 3-fazowe. Nie wymaga remontu. Doskonały na usługi , małą siłownię, biuro czy gabinet lub działalność gospodarczą. Wyposażenie lokalu w cenie.

Kontakt

Renata Szarawarska

Renata Szarawarska

Telefon:
+48601950300
E-mail:
rezydencja@poczta.onet.eu
Numer licencji:
2432

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest RESIDENTS z siedzibą przy Marszałkowska 111, 00-102 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres rezydencja@poczta.onet.eu… czytaj więcej