Warszawa

Wilanów, ul. Karuzela

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Szerokość działki (mb.)
200
Długość działki (mb.)
55
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Działka 11 740 m.2 mieszkaniowo- usługowa położona przy ul. Karuzela, blisko nowo budowanego osiedla Miasteczka Wilanów. Działka narożna. Zabudowa do II pięter, można zmienić warunki zagospodarowania do IV pięter. Obok do sprzedania 5 hektarów w tej samej cenie za metr . Cena wyjściowa 850 zł - za metr Działka pod budownictwo jednorodzinne ekstensywne oznaczone symbolem 22 ME.
Pod zabudowę jednorodzinną, plombową i usługi nie uciążliwe. Wysokość zabudowy do 25m.
Licencja Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 2342
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt z biurem,,REZYDENCJA'', osoba do kontaktu Renata Szarawarska 601950300

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RESIDENTS z siedzibą w Warszawa (00-102) przy Marszałkowska 111. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).