Warszawa

Białołęka, ul. Modlińska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
500 m2
Powierzchnia użytkowa
180 m2
Rok budowy
2000
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
10
Typ domu
Segment skrajny

Opis nieruchomości

Segment domu, jego dotychczasowe przeznaczenie to biuro działającej od 15 lat firmy z elektroniką. Nieruchomość położona jest na Białołęce, w pobliżu ulicy Modlińskiej, a także Mostu Północnego i Mostu Grota-Roweckiego - jest położona pomiędzy nimi, więc dojazd jest bardzo dogodny. Powierzchnia placu wynosi 500 metrów kwadratowych, powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 220 metrów kwadratowych (piwnica, parter, pierwsze piętro, strych), dysponuje on również parkingiem dla 4 samochodów - dwa dodatkowe auta mogą stanąć przed bramą.
Budynek wybudowałam w roku 2000, posiada dostęp do wszystkich mediów. Założony alarm. W jednym z pokoi jest lodówka.

Piwnica: 3 pokoje i kotłownia (jeden pokój z dwoma oknami piwnicznymi) na podłodze płytka.
Parter: 4 pokoje, hol i toaleta.
1 piętro: 2 pokoje i łazienka z kabiną prysznicową, loggia (jeden pokój klimatyzowany).
Strych: pokój gościnny.

Cena 4500 zł plus VAT

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RESIDENTS z siedzibą w Warszawa (00-102) przy Marszałkowska 111. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).