MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
585 000 PLN
12 446,81 PLN/m2
WARSZAWAŚródmieście
ul. gen. Władysława Andersa
Opis
Mieszkanie o powierzchni 47 mkw, usytuowane na 2 piętrze w powojennej kamienicy w doskonałej lokalizacji.
OPIS: Mieszkanie składa się z dużego salonu, sypialni z szafą garderobianą, widnej kuchni, łazienki oraz korytarza łączącego wszystkie strefy.
Do lokalu przynależy komórka lokatorska oraz prywatne miejsce parkingowe.

Lokal jest świeżo wyremontowany, znajdują się tam nowe meble i sprzęty AGD w kuchni, nowa armatura w łazience, a także meble w stałej zabudowie, w tym duża, pojemna szafa garderobiana w sypialni.

Okna mieszkania wychodzą na wschód i zachód, dzięki czemu w mieszkaniu jest widno i słonecznie. Okna kuchni i sypialni wychodzą na ciche podwórko, dzięki czemu można wypoczywać oraz jeść śniadanie w ciszy w samym sercu miasta.

Mieszkanie znajduje się na modnej ulicy Muranowa – ul. Gen. Wł. Andersa, stającej się centrum kulturowo – kulinarnym tej części miasta. W sąsiedztwie znajdują się liczne kawiarnie, restauracje i bary, m.in. kultowy Bar Gdański i Green Caffe Nero, do którego można zejść w kapciach, gdyż znajduje się w tym samym budynku.

Zamieszkanie w tej lokalizacji uprzyjemnia duża ilość zieleni, zaprojektowana według przedwojennych standardów. Liczne skwerki oraz parki dają możliwość wypoczywania na świeżym powietrzu. Bliskość Starego Miasta daje szereg możliwości spędzania wolnego czasu, a na zakupy można wybrać się do jednego z wielu pobliskich sklepów lub do CH Arkadia, od którego mieszkanie dzieli 15 – minutowy spacer.

Mieszkanie sprzedawane jest z całym wyposażeniem, gotowe do wprowadzenia.
Wysokość 270 cm.
Szczegóły oferty

RynekWtórny

Rodzaj budynkuKamienica

Rok budowy1955

Piętro2

Liczba pięter3

Liczba pokoi2